Beylikdüzü / İstanbul
02128720103
info@kirondanismanlik.com

Beylikdüzü Cinsel Terapi – Uzm. Dr. Ayşe Karasoy

Beylikdüzü Cinsel Yaşam odaklı hizmetiyle Uzm. Dr. Ayşe Karasoy hem doktor, hem de cinsel terapist kimliğiyle profesyonel bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır ve danışanlarını Kiron Danışmanlık Merkezinde görmektedir.

Uzm. Dr. Ayşe Karasoy Tıp eğitimini İstanbul Üniversitesinde tamamlamıştır. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kalp Damar Cerrahisi anabilim dalında bir süre araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi, Klinik Biyokimya Anabilim Dalında Uzmanlığını tamamlamıştır.

Beylikdüzü Cinsel Yaşam odaklı hizmetinde, danışanlarının hem bedensel sağlıklarını, hem de psikolojik durumlarını göz önüne almaktadır.

Uzm. Dr. Ayşe Karasoy, bedensel çoğu rahatsızlık ve semptomun insanın ruhsal durumuyla direkt ilgili olduğunu düşünerek eğitim ve çalışmalarını psikoloji ve psikoterapi alanına yönlendirmiştir.

Uzm. Dr. Ayşe Karasoy, cinsel terapi eğitimini CİSED (Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği) bünyesinden almıştır.

Aile Danışmanlığı eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesinden almıştır.

Gottman Çift Terapisi I ve II Düzey  eğitimlerinini Gottman Enstitüsü bünyesinden almıştır.

Panik Bozukluk, Obsesif Kompulsif Bozukluk ve Travma Sonrası Stres Bozukluğu konularında Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimleri almıştır.

Dr. Gülşen Varlıklı’dan Pozitif Psikoterapi Eğitimi almaktadır.

EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) 1. ve 2. seviye eğitimini tamamlamıştır.

Halen Gelişim Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir.

Ayrıca İlkyardım Eğitmenliği sertifikası bulunmaktadır.

Uzm. Dr. Ayşe Karasoy, Beylikdüzü bölgesinde Yetişkinler ve Çiftler için görüşmelerini gerçekleştirmektedr. Ayrıca cinsel yaşam odaklı çalışmalarında danışanları ile uyum, özen ve uzmanlık çerçevesinde seanslarını gerçekleştirmektedir.